Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej Polityka prywatności.

Elektroniczne archiwum Paperless Safe

Archiwum pod kontrolą

Elektroniczne archiwum dokumentów Paperless Safe to centralne repozytorium dokumentów elektronicznych w Twojej firmie. W bezpiecznym i dobrze zorganizowanym miejscu przechowywane są wszystkie Twojej dokumenty – zarówno te wytworzone w ramach procesów, jak i te pochodzące z korespondencji.

Elektroniczne „szuflady” na dokumenty

Przechowuj dokumenty w folderach o dowolnej logice. Układaj i kategoryzuj jak chcesz: po działach, klientach, typach i rodzajach dokumentów.

Wygodna wyszukiwarka dokumentów

Wyszukuj poszczególne dokumenty po indeksach danej kategorii, czasie ich wpływu itp. Istnieje możliwość wyszukiwania także pełno tekstowych dokumentów, używając do tego dowolnej frazy.

Rozbudowany system uprawnień

Zarządzaj uprawnieniami na poziomie poszczególnych folderów. Ustawiaj limity drukowania i przesyłania dokumentów i miej nad tym kontrolę.

Metryka dokumentu

Trzymaj wszystkie najważniejsze informacje dotyczące dokumentu w jednym miejscu, są to m.in. indeksy opisujące dokument, historię poszczególnych jego wersji, listę spraw, w których brał udział dokument, log zdarzeń, jakie były wykonywane na dokumencie, itd.

Wersjonowanie dokumentów

Miej wszystkie wersje dokumentów widoczne w jednym miejscu, bez zagrożenia pracy na starym dokumencie. Paperless Safe automatycznie nadaje i zapisuje kolejne wersje aktualizacji każdego dokumentu, na którym wykonano akcję.

Zaciemnianie wybranych fragmentów dokumentacji

Udostępniaj dokumenty osobom, które muszą na nich pracować przy jednoczesnej kontroli widoczności wrażliwych danych. W ramach systemu istnieje możliwość zaciemniania wybranych fragmentów dokumentu, które nie powinny być widoczne dla pracowników o niższych uprawnieniach lub użytkowników z zewnątrz.

Główne korzyści

  • Pełna kontrola nad archiwum dokumentów
  • Szybki dostęp do informacji dla osób uprawnionych
  • Oszczędność czasu w obsłudze spraw