Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej Polityka prywatności.

Biznes lżejszy od papieru – materiały

Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za udział w spotkaniu „Paperless Bizness Lżejszy od papieru” dedykowanego elektronicznej dokumentacji medycznej oraz sposobie jej podpisywania. Poniżej znajdują się materiały merytoryczne, wspominane w trakcie naszych wspólnych spotkań oraz wszystkie prezentacje z tego dnia.

Ponieważ opinia Klientów jest wyznacznikiem tego w jaki sposób pracujemy oraz organizujemy takie spotkania chcielibyśmy podzielić się z Państwem wynikami przeprowadzonych ankiet.

Pytanie: Jak ocenia Pan/Pani ogólną organizację Śniadania (Skala 1-5): Wynik 4.8

NPS Śniadania (0-100%) – 73%

Najlepsze w Państwa ocenie sesje to

 

Materiały do pobrania:

  1. Opinia prawna – Billennium Paperless Signature.
  2. Paperless Signature – Zabezpieczenie dokumentu
  3. Rekomendacje Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w zakresie bezpieczeństwa oraz rozwiązań technologicznych stosowanych podczas przetwarzania dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej.
  4. Prezentacja 1 –
  5. Prezentacja 2 –
  6. Prezentacja 3 –
  7. Prezentacja 4 –