Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej Polityka prywatności.

Elektroniczny obieg dokumentów Paperless BPM

Automatyzacja obsługi spraw i dokumentów

Coraz więcej firm decyduje się na zautomatyzowanie swoich kluczowych procesów biznesowych takich jak np. sprzedaż czy obsługa Klienta. Optymalizacja umożliwia poprawę efektywności bez konieczności powiększania zasobów, podniesienie jakości obsługi spraw oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych.

Modelowanie procesów biznesowych

System Paperless BPM posiada wbudowany graficzny modeler procesów, dzięki któremu już po krótkim szkoleniu, osoby „nietechniczne” są w stanie we własnym zakresie modelować przebieg dowolnych procesów biznesowych.

Kreator formularzy

W ramach tworzonych procesów biznesowych można w łatwy sposób budować intuicyjne formularze, służące zgłaszaniu spraw. W ramach kreatora formularzy istnieje możliwość określenia: typu poszczególnych pól, źródła danych, algorytmów wypełnień czy zewnętrznych słowników danych.

Kokpit codziennych zadań

System ułatwia obsługę codziennych spraw poprzez funkcjonalne „kafelki” czyli kokpit spraw. Poszczególne „kafelki” przedstawiają wizualnie liczbę spraw w danej kategorii/procesie. Każdy z pracowników może także stworzyć własny, dopasowany do jego potrzeb, widok spraw.

Dynamiczna lista spraw

Wszystkie sprawy w systemie Paperless BPM wyświetlane są w formie dynamicznych list, które mogą być przeglądane przez użytkowników w dowolnym układzie. Pracownicy mogą zmieniać kolejność kolumn, sortować i wyszukiwać sprawy po danym parametrze oraz eksportować wybrane przez siebie dane do MS Excel.

Historia spraw

W przypadku każdej sprawy można podejrzeć historię poszczególnych kroków oraz dokumenty, które były przy niej obsługiwane i generowane. Historia dostępna jest w formie przejrzystej chronologii zdarzeń.

Galeria załączników

Wszystkie dokumenty występujące w danej sprawie, bez względu na ich pochodzenie: zeskanowane, wygenerowane w trakcie procesowania sprawy, dołączone przez innych pracowników lub klientów, są widoczne w jednym miejscu.

Podgląd etapu sprawy

Obsługując daną sprawę, pracownicy często zastanawiają się jaki będzie kolejny krok w trwającym procesie. Paperless BPM udostępnia dynamiczną wizualizację tego na jakim etapie znajduje się pracownik, co ułatwia mu i przyśpiesza podejmowanie decyzji.

Mobilna obsługa procesów

System Paperless BPM może być wykorzystywany do obsługi procesów biznesowych również w terenie. W takim scenariuszu system uzupełniany jest o moduł Paperless Move, dzięki któremu nie tylko można obsługiwać kolejne kroki w procesie, ale też elektronicznie podpisywać dokumenty, co doskonale sprawdza się np. w sprzedaży.

System w „chmurze” lub na własnej infrastrukturze

System Paperless BPM może zostać udostępniony w „chmurze” Microsoft Azure, dzięki czemu nasi klienci nie muszą się martwić organizacją odpowiednio wydajnej i bezpiecznej infrastruktury IT.

msazure

Główne korzyści

  • Zwiększenie wydajności biznesowej w ramach aktualnych zasobów
  • Poprawa jakości obsługi klientów
  • Zwiększenie bezpieczeństwa danych