Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej Polityka prywatności.

Getin Bank

Getin Noble Bank SA jest jedną z najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Z usług Getin Banku korzysta dziś ponad 2,2 mln konsumentów, a produkty dostępne są w ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank należy do Grupy Santander – silnej, międzynarodowej grupy finansowej posiadającej ponad 155 lat tradycji, obecnej na 10 głównych rynkach świata. Santander jest największym pod względem kapitalizacji rynkowej bankiem w strefie euro.

Deutsche Bank

Deutsche Bank jest wiodącym, globalnym bankiem inwestycyjnym świadczącym także wysokiej klasy usługi dla Klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

ADP

ADP Polska jest największą na polskim rynku firmą oferującą profesjonalne usługi w obszarze kadr i płac, będąc jednocześnie częścią światowego lidera w tym zakresie – Automatic Data Processing (ADP®)

Przewozy Regionalne

Przewozy Regionalne spółka z o.o. są największym w Polsce przewoźnikiem kolejowym wykonującym przewozy pasażerskie. Każdego dnia z usług firmy korzysta średnio 230 000 osób.

PLFON

Peoplefone Polska S.A. to spółka wiodącego szwajcarskiego operatora telekomunikacyjnego Peoplefone A.G. i Media-Saturn Holding Polska. Świadczy usługę telefonii internetowej dla klientów prywatnych i instytucjonalnych.

Iron Mountain

Iron Mountain to światowy lider w dziedzinie zarządzania informacją. Obsługuje 140 000 klientów w 39 krajach świata.

Lekam

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku. Obecnie firma zatrudnia ponad 440 osób.

Apator

Grupa Apator to dynamiczna grupa kapitałowa, w której skład wchodzi kilkanaście spółek zarówno krajowych,  jak i zagranicznych. Jest pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Colliers International

Colliers International Group Inc. (NASDAQ: CIGI; TSX: CIGI) jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada sieć 554 biur w 66 krajach zatrudniającą 16 000 pracowników. Colliers International oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości.

Auto Centrum Dębowscy

INTER CARS SA jest największym importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Auto Centrum Dębowscy Spółka Jawna jest powiązana Umową Dystrybucyjną z firmą Inter Cars. Zarządza 15 filiami w Polsce i jest w pierwszej 5 największych grup filialnych.