Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej Polityka prywatności.

Czerwiec 2016 – Konferencja „eIDAS – Co po 1 lipca?”

e-IDAS to najważniejsze od wielu lat zmiany prawne dotyczące identyfikacji podmiotów w biznesie, w administracji i w kontaktach z wymiarem sprawiedliwości.

W ostatnią środę 22 czerwca uczestniczyliśmy w konferencji „eIDAS – Co po 1 lipca?”. W programie konferencji poruszone zostały dwa nowe, niezwykle istotne zagadnienia, które w znaczący sposób zmienią sposób funkcjonowania wielu przedsiębiorstw i instytucji. Był to własnoręczny podpis w dokumencie elektronicznym oraz nowe ujęcie dokumentu (od 1 lipca będzie mógł mieć postać multimedialną, a nie tylko tekstową). Wykład poprowadził prof. n. dr hab. Dariusz Szostek.

W ramach konferencji przedstawiliśmy rozwiązanie Paperless Signature do elektronicznego podpisywania dokumentów zgodnie z prawem.