Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej Polityka prywatności.

Lipiec 2014 – II Seminarium Paperless

W czwartek 26 czerwca 2014 r. w Och–Teatrze w Warszawie odbyła się druga edycja Seminarium Billennium Paperless. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele banków i towarzystw ubezpieczeniowych działających w Polsce. Seminariom Paperless organizowanym przez Billennium przyświeca idea ograniczania papieru w instytucjach finansowych poprzez zastosowanie rozwiązań informatycznych
i optymalizację  procesów. W tym roku głównym tematem spotkania był odręczny podpis elektroniczny, który Billennium wdraża na polskim rynku wraz z partnerami technologicznymi – niemieckim Sotfpro (wykupionym przez amerykańską spółkę Kofax) i japońską firmą Wacom. Przy rozwoju platformy Paperless, Billennium współpracuje również z Microsoftem oraz światowym specjalistą od analizy danych, firmą QlikTech. Przedstawiciele wszystkich czterech partnerów wzięli czynny udział w seminarium.