Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej Polityka prywatności.

Lipiec 2015 – Billennium Paperless partnerem SUMMIT EOIF GigaCon

Dołączyliśmy do grona Partnerów największej i najważniejszej na rynku IT konferencji dotyczącej elektronicznego obiegu informacji, która odbyła się w dniach 29-30 lipca 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Elektroniczne przetwarzanie, składowanie oraz obieg informacji to ważne zagadnienia związane z funkcjonowaniem każdej nowoczesnej organizacji. W ramach dwudniowego spotkania przedstawiciele wiodących firm z branży zaprezentowali nowatorskie metody oraz narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania procesów zarządzania przedsiębiorstwami.

Wśród gości występujących podczas SUMMIT EOIF GigaCon znaleźli się Przedstawiciele Billennium Paperless: Łukasz Wachowicz, Mateusz Janiec, Łukasz Stadnik i Piotr Aftewicz. Opowiedzieli oni uczestnikom konferencji o idei Paperless czyli zwiększaniu wydajności operacyjnej i biznesowej firm poprzez usprawnienia w obszarze zarządzania informacją oraz dokumentami.