Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej Polityka prywatności.

Luty 2016 – Paperless zgodny z najnowszymi systemami Microsoft

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż uzyskaliśmy certyfikację Microsoft w zakresie zgodności naszej platformy Billennium Paperless z najnowszą wersją bazy danych MS SQL Server 2014 oraz systemem operacyjnym Windows 10.

Co to oznacza dla naszych klientów?

Maksymalne przyspieszenie obsługi danych i procesów biznesowych

Wykorzystanie silnika bazy danych MS SQL Server 2014 oznacza jeszcze większą wydajność przetwarzania danych w platformie Billennium Paperless, która w wielu firmach wykorzystywana jest do obsługi tysięcy dokumentów dziennie. Obsługa kancelaryjna masowej ilości przesyłek, elektroniczny obieg dokumentów i zaawansowane raportowanie „on-line” będą realizowane jeszcze szybciej.

SQL Server 2014 przyspiesza działanie aplikacji o znaczeniu krytycznym dzięki nowemu silnikowi OLTP „In Memory”, który może nawet 30-krotnie zwiększyć wydajność przetwarzania transakcji. Nowy mechanizm pozwala na wykonywanie poszczególnych zapytań do bazy danych nawet do stu razy szybciej niż starsze rozwiązania, co ma bezpośrednie przełożenie na znacznie wydajniejszą pracę systemów opartych o hurtownie danych.

W przypadku Windows 10, indywidualna praca staje się jeszcze wygodniejsza i szybsza, sprzyjając efektywniejszej obsłudze spraw w systemach Paperless.

Jeszcze większe bezpieczeństwo danych.

Program SQL Server gwarantuje poczucie spokoju oferując od sześciu lat najlepsze zabezpieczenia spośród wszystkich systemów baz danych dla przedsiębiorstw.

Pełna gotowość do pracy w „chmurze”

Zarówno nasza platforma Billennium Paperless jak i najnowszy program SQL Server 2014 są w pełni przygotowane do pracy w „chmurze” MS Azure. Nowe narzędzia dostępne w SQL Server 2014 pozwalają na łatwe przenoszenie do chmury lokalnych baz danych SQL Server, co umożliwia klientom bezpieczne korzystanie z globalnych centrów danych Microsoft.

Raport MQ firmy Gartner o operacyjnych systemach DBMS umieszcza SQL Server w ćwiartce liderów. 

Magic_Quadrant_for_Operational_Database_Management_Systems

Materiał opracowany na bazie informacji publikowanych przez Microsoft Polska.

Więcej informacji o SQL Server 2014.

Więcej informacji o Windows 10.