Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej Polityka prywatności.

Paperless na Digital Excellence

cyfryzacja

Paperless – jako Gold Microsoft Partner, wzięło udział w Digital Excellence – cyklu spotkań w czterech miastach w Polsce.

Organizowany przez CIONET Polska Roadshow to możliwość spotkania lokalnej społeczności Liderów Cyfryzacji, gdzie dyskutowano o strategicznych kierunkach rozwoju technologii rewolucjonizujących biznes.

Tematem przewodnim spotkań były różne aspekty CYFRYZACJI. Co tydzień pełna sala inspirujących i inspirowanych liderów cyfryzacji rozmawiała o nowych technologiach, kulturze organizacyjnej, innowacji, bezpieczeństwie i zgodności z regulacjami.

Był to dla nas niezwykle intensywny i inspirujący czas. Podczas wystąpień wybitnych prelegentów i nieformalnych dyskusji w gronie wizjonerów i praktyków skupionych wokół tematu cyfrowej transformacji poszukiwaliśmy odpowiedzi na ważne pytania: jak czuć rynek, wiedzieć, z której strony nadejdą nowe trendy, odnaleźć się w stanie permanentnej zmiany i nastawić na zarządzanie tą zmianą.

Paperless na wszystkich spotkaniach reprezentował Piotr Aftewicz – Dyrektor Paperless, Billennium.