Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej Polityka prywatności.

Zmiany w Zarządzie Billennium

Piotr Aftewicz, dotychczas Dyrektor Billennium Paperless, z dniem 1 stycznia 2018 roku dołączył do Zarządu Billennium Sp. z o.o..

Piotr Aftewicz jako Członek zarządu do spraw produktów odpowiada za budowę strategii i rozwój portfolio produktowego, monitorowanie procesu realizacji produktów, a także nadzorowanie metodyki produkcyjnej Billennium.

W skład oferty produktowej Billennium wchodzą obecnie:

  • Paperless – platforma usprawniająca procesy biznesowe i obieg dokumentacji;
  • Bilo – aplikacja do płacenia rachunków;
  • CXUP – aplikacja służąca do badania opinii Klientów;
  • Produkty oparte o rozwiązania wideo.

 

Piotr od ponad 10 lat zajmuje się projektami IT koncentrującymi się na optymalizacji procesów biznesowych oraz zarządzaniu dokumentacją. Z Billennium związany jest od ponad 5 lat, rozpoczynając pracę jako analityk biznesowy w zespole budującym i wdrażającym produkt Paperless.

Funkcję Dyrektora Paperless przejął Przemysław Gołaszewski, który z Billennium związany jest od ponad 7 lat i przez ostatni rok pełnił rolę Kierownika Zespołu realizacji.