Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Czytaj więcej Polityka prywatności.

Paperless – Biznes lżejszy od papieru – Materiały

Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za udział w spotkaniu „Paperless Bizness Lżejszy od papieru” dedykowanego elektronicznej dokumentacji medycznej oraz sposobie jej podpisywania. Poniżej znajdują się materiały merytoryczne, wspominane w trakcie naszych wspólnych spotkań oraz wszystkie prezentacje z tego dnia.

Ponieważ opinia Klientów jest wyznacznikiem tego w jaki sposób pracujemy oraz organizujemy takie spotkania chcielibyśmy podzielić się z Państwem wynikami przeprowadzonych ankiet, w ramach, których określili Państwo wskaźnik NPS dla wydarzenia na poziomie 73% oraz ogólną ocenę na poziomie 4.8 w skali pięciostopniowej.

Najlepsze w Państwa ocenie sesje to „Poprawne zagadnienia obiegu dokumentów w Opiece Zdrowia.” prof. n. dr hab. Dariusz Szostek oraz „Paperless – jak elektronicznie podpisywać dokumenty.” Piotr Aftewicz.

Raz jeszcze dziękujemy za Państwa opinię i udział w spotkaniu.

 

Materiały do pobrania:

  1. Opinia prawna – Billennium Paperless Signature.
  2. Paperless Signature – Zabezpieczenie dokumentu.
  3. Rekomendacje Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w zakresie bezpieczeństwa oraz rozwiązań technologicznych stosowanych podczas przetwarzania dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej.
  4. Prezentacja 1 – Paperless – Billennium prezentacja ogólna
  5. Prezentacja 2 – Paperless – Microsoft w służbie zdrowia
  6. Prezentacja 3 – Paperless – Nowe metody podpisywania dokumentów
  7. Prezentacja 4 – Paperless – Zagadnienia prawne